Skip links

Hakkımızda

DUVPAN İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

Şirketimiz yaklaşık 20 yıllık uygulama tecrübesi ve bilgi birikimi ile 2002 yılında Duvpan İnşaat olarak kurulmuş olup, öncelikle Toprakarme Duvar uygulaması alanında uzmanlaşmış ve her nevi Toprakarme Duvar anahtar teslimi yapmaktadır.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güçlü idari ve mali birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir. Büyük mühendislik projelerini hayata geçirmeye devam eden firmamız kurulduğu andan itibaren Türkiye’nin her bölgesinde öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok projeye imzasını atmıştır.

“Bahane değil, çözüm üretiyoruz.”

Yaptığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor ve maksimum sorumluluk isteyen bir iş olduğunu biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli sorunlarla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, tüm projeleri yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

Orta ölçekli bir işletme olmamıza rağmen kurulduğumuz ilk andan itibaren kaliteye verdiğimiz önem ve zoru başarma azmi sayesinde Toprakarme Duvar sektöründe öncü firma olmayı başardık.

Firmanın değişmez prensipleri daima teknoloji, kalite, disiplin, güven ve hız olmuştur.

Duvpan İnşaat olarak tüm taahhüt projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş, sertifikalı malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

 

Duvpan Ailesi.